EDBAK ULS2337 UniversalLED System for 2 cabinets 600 x 337.5 | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: ULS2337
- Saadavus: 2
-
198€
EDBAK ULS2337 UniversalLED System for 2 cabinets 600 x 337.5 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 74.00 mm |
| Gross height (mm) | 688.00 mm |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 3.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 200 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 608.00 g |
| Plastic (No PET) | 152.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Tare weight (kg) | 0.76 kg |
| Toote nimetus | ULS2337 UniversalLED System for 2 cabinets 600 x 337.5 |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |



